Tristar | Digital Rice Cooker | RK-6238 | 350 W | 0.6 L | Number of programs 8 | Black
- TootjadTristar
- Mudel: RK-6238
- Saadavus: 5
-
65€
Tristar | Digital Rice Cooker | RK-6238 | 350 W | 0.6 L | Number of programs 8 | Black
| All | |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.8 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 0.6 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Net weight | 2.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 97 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Rice Cooker |
| Producer product name | RK-6238 |
| Programmide arv | 8 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



